Dragi učenici i roditelji!

nastava počinje u ponedjeljak, 6. rujna 2021. godine po modelu A.

Objavljene su nove upute, modeli i smjernice koje možete pročitati na sljedećim poveznicama:

Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije bolesti COVID-19 vezano uz rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021./2022. (26/08/2021)

Modeli i preporuke za rad u uvjetima povezanima s bolesti COVID-19 u pedagoškoj/školskoj godini 2021./2022.

Smjernice za početak nastavne godine 2021./2022. vezane uz provjeru odgojno-obrazovnih ishoda (AZOO)

Prvi dan nastave učenike će primiti razrednici kada će ih upoznati sa svim epidemiološkim mjerama, organizacijom nastave, pravilima te im dati sve ostale važne informacije o nastavi i školi.

Roditelji trebaju pripremiti djeci torbu u koju će spremiti preuzete knjige. Svaki učenik će s knjigama dobiti Izjavu o zaprimanju udžbenika, koju će roditelji potpisati kod kuće i poslati po djeci idući dan.

Dolazak u školu roditelja prvaša zbog preuzimanja udžbenika je dozvoljen uz obvezno nošenje maske.

Matična škola

Za učenike od 5. do 8. razreda nastava počinje u 8 sati. Učenici 2. i 4. razreda dolaze u 9 sati, učenici 3. u 10, a učenici 1. razreda u 11 sati. *Dolazak u školu roditelja prvaša je dozvoljen uz nošenje maske zbog preuzimanja udžbenika.

Organizacija smjena: U istoj smjeni bit će učenici drugog i četvrtog razreda koji će započeti nastavu ujutro od 8, a u suprotnoj smjeni učenici prvog i trećeg razreda poslijepodne od 14.

Raspored ulaza:

Učenici nižih razreda ulaze na vrata sportske dvorane - ulaz jug.

Učenici 8. a , 7. a i 7. c – ulaze na sjeverni ulaz kat

Učenici 6. c i 6. b – ulaze na ulaz sjever prizemlje

Učenici 5. a, 5. b, 6. a, 7. b, 8. b – ulaze na glavni ulaz

Raspored učionica:

3. i 4. razredi (suprotne smjene) - učionica 5.

1. i 2. razredi (suprotne smjene) - učionica 6.

5. a - blagovaonica

5. b - učionica br. 4.

6. a - učionica br. 3.

6. b - učionica br. 2.

6. c - učionica br. 1.

7. a - učionica br. 8.

7. b - učionica br. 10.

7. c - učionica br. 9.

8. a - učionica br. 7.

8. b - učionica br. 12.

Područna škola Drage

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda dolaze u 8 sati, a učenici prvih razreda u 9 sati. Nastava za sve učenike održavat će se u jutarnjoj smjeni.

Područna škola Vrana

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda dolaze organiziranim prijevozom u 8:30 sati, a učenike prvih razreda dovoze roditelji u 10 sati. Nastava za sve učenike održavat će se u jutarnjoj smjeni.

Područna škola „Dr. Blaž Jurišić“ na Vrgadi početak je u 10:40 sati za sve učenike.

PRIJEVOZ UČENIKA:

Prijevoz učenika organiziran je po rasporedu za početak nastave:

Iz Vrane za Pakoštane autobus kreće u 7:00

Iz Draga za Pakoštane autobus kreće u 7:45

Učenici iz mjesta Vrana koji putuju do škole u Vrani neka budu u 8 na autobusnom stajalištu

Polazak autobusa za povratak iz matične škole za Drage je u 8:55, a za Vranu u 9:10

Polazak autobusa za povratak iz PŠ Vrana je u 9:55

Svima želim sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

Ravnatelj:
Andrija Vanjak, mag. prim. educ.